Yazgülü Sohbet Odaları

Yazgülü Sohbet Chat Odaları

Merhaba arkadaşlar YazGülü Sohbet Chat Odaları Sizlere yeni kurduğumuz yazgülü hakkında bir takım bilgiler vereceğim. Yazgülü sohbet sitesi adı altında açmamızın nedeni baharın ilk aylarının habercisi olmasından kaynaklanmaktadır. Ve şu an itibari aralık ayına gireceğimizden olduğumuzdan dolayı yaz gülünün geldiği anlamına gelmektedir. Bundan dolayı Yazgülü sohbet adı altında bir konu açmak istedik. Hem Yazgülü chat olarak da kelime sıralamasında ilk sıralarda yer almış olacağız. Yazgülü muhabbet demek yazın açan gül anlamına gelmekte. Bununla beraber baharın ilk günlerinde doğan çocuklara verilen güzel bir isim anlamına da gelir.

Yazgülü chat olmamızın amacı ise şu an aralık ayına girmemizden ötürü olmakta. Yazın habercisi olan Yazgülü sohbet en güzel sohbetlerin olduğu bir sanal ortam olmakta. Gerçi son zamanlarda aralık ayında olmamıza rağmen yurdumuzun bir çok yerinde kar görüntüleri gelmekte. Bir çok ilimizin kardan dolayı zorluklar çektiğini görmekteyiz. Ama bu tamamen aralık ayına baharın gelmesi adına olan bir kar yağışıdır ki son günlerini gören bir kar yağışı . Bu zamandan sonra daha karın yağacağını düşünmemekteyiz.

Yazgülü Sohbet Sitesi

İşte diyorum ya her zaman birşeyin güzelliği var ve o güzellikler zamanında olduğunda tadından yenmez oluyor valla. Yazgülü chat sohbet sitesi da böyle bir şey açıkçası . Son Bahar aylarının en tatlı günlerindeyiz ve ufaktan havaların soğması insanların içlerini kıpır kıpır olmasını sağlamakta. Bu kıpırtı bizim Yazgülü sohbet sitemizde da yansımaktadır. Nasıl derseniz herkes chat etmek için sohbet sayfalarımıza gelmeye başlamaktadır. Kalabalık bir sanal ortamda muhabbetler etmek gerçekten zevk almanızı sağlamaktadır. Yazgülü chat işte böyle sıcacık aile imkanlarını vermektedir.

Her şeyin güzel bir zamanı olduğuna inanlardanım bende açıkçası . Kar yağması da kışın çok güzel olmakta sonuçta ona odaklanmış ve çocukluk günlerimize odaklanmış oluyoruz. Kışın kar yağması çok olağan bir şeydir ama aralık ayında yağması olağan olmayandır. Hani deriz ki bu aylarda daha kar yağmaz bir şey olmaz dediğimiz işte o an bir bakmışız ki kar yağmış. Aslında kar yağdığında da yapılan aktiviteler daha hoş ve güzel. Şöyle dışarıda mangal yapmak gibi bir demlik çay koyup ateşin başında mis ısınmak gibi.

önceki yazı

Bir önceki blog yazımda « makalem var.

line

happy Yazı Bilgileri


yazar
yazı tarihi 25 Kasım, 2022
yazı okunma sayısı 90 views Okuma
yorum sayısı yorum yok
kayegori Sohbet Odaları

Yazgülü Sohbet Odaları İle Benzer Yazılar


Şimdi Bedava Chat Odaları İle Eğlenceye!

"Tek bir tıkla bedava chat odalarına katılın ve eğlencenin tadını

devamı...

Azeri Sohbet Odaları

Azeri sohbet odaları Azeri halkımızın olduğu kadar Türkiye çet sohbet

devamı...

Fransa Mynet Sohbet Odaları

Fransa Mynet Sohbet sitemizle sizlerde güzel bir ortamda en iyi muhabbetleri

devamı...
yorumlar

Yazgülü Sohbet Odaları İçin Yapılan YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

error: Content is protected !!